Anja Hari Kaur Lührs

Anja Hari Kaur Lührs   pochází z Bremerhaven v severním Německu. Vystudovala sport a románské jazyky na Univerzitě v Hamburku.
V roce 1990 dokončila Školu přírodní medicíny a v roce 1991 navíc získala diplom z naturopathie. S kundaliní jógou se seznámila v roce 1985 na univerzitě prostřednictvím Satya Singha.
V roce 1991 prošla učitelským tréninkém a od té doby učí kundaliní jógu spolu s anatomií a fyziologií ve škole naturopatie v Hamburku.
Od roku 1999 učí instruktory Kundalini jógy v rámci učitelského kurzu 1. stupně v Německu, Švédsku, Polsku a Maďarsku.  Je jedním z trenérů kurzu Kundalini jóga jako terapie Guru Ram Das Center of Healing and Medicine. Součástí našeho trenérského týmu Tréninku pro učitele 1. stupně v Praze je od jeho počátku od roku 2011.

 

Milí studenti,

Jogíni praktikovali Kundalini jógu po tisíce let. My jsme dostali příležitost učit se, praktikovat a sdílet tuto starodávnou technologii s ostatními.

Kundalini jóga je jedinečnou kombinací pozic, pohybu, dechu, relaxace a meditace, která má OKAMŽITÝ efekt, a ten pocítíte už po první hodině, na kterou přijdete.

Pokud praktikujete pravidelně, budete se cítit zdravější a budete mít více energie, jasnější mysl, větší intuici a rozšířené vědomí.

Být schopen a učit se, jak se o tento cenný dar dělit s ostatními, učit druhé, jak najít cestu k otevřenému srdci, větší síle, zdraví a autenticitě právě prostřednictvím Kundaliní jógy, je skutečným požehnáním. Také to rozšiřuje naše vědomí a pomáhá to nám osobně růst po duchovní stránce!

Na Tréninku učitelů najdete novou inspiraci, nové nápady, tvořivost a nové přátele.

Je to pozvánka k tomu, abyste ve svém životě udělali nový krok.

„Ať jste všichni skvělí, ať vaše budoucnost září, ať se dotknete každého, kdo je dole a pomůžete mu se dostat nahoru. Ať se „vydržte“ stane vaší osobní mantrou, ať se „vydržte“ stane vaší motivací, ať se „vydržte“ stane vaším posláním, vydržte až do nekonečna. Sat Nam. Yogi Bhajan“

S láskou, Sat Nam, Anja Hari Kaur Lührs