Guru Sansar Kaur – Magda

Guru Sansar Kaur začala dělat Kundalini jógu podle Yogi Bhajana v roce 2002. V Los Angeles studovala s řadou renomovaných učitelů jako jsou Guru Meher Singh, Gurucharan Singh, Krishna Kaur, Guru Singh a Shakti Parwha Kaur, kteří přímo studovali s Yogi Bhajanem. Získala osvědčení jako učitelka Kundalini jógy 1. a 2. stupně. V současné době je součástí trenérského týmu Tréninku pro učitele 1. stupně v Praze a v Los Angeles a je členkou Akademie věku Vodnáře jako Associate Trainer. Specializuje se na práci s myslí, dechem, vztahy a Kundalini jógou pro ženy. Kundalini jóga jí pomohla napojit se na intuici, zlepšit manželství, začít dělat co jí baví, znovuobjevit hudbu a mnoho dalších věcí. Ráda jí předává dál a největší radost jí dělá pomáhat druhým najít sami sebe a naplnit svůj potenciál.

Guru Sansar Kaur - Magda
Guru Sansar Kaur – Magda

„Když jsem začala cvičit Kundalini jógu, můj život nebyl vůbec takový, jaký jsem si ho přála. Dostala jsem se hodně blízko dnu. Měla jsem hodně stresu, dělala jsem práci v hotelu, která mě nebavila, bylo pro mě těžké adaptovat se na život ve Státech. Kundalini jóga přinesla do mého života klid a pohodu. Dala mi nesčetné množství technik, které mi pomáhají vítězit nad každodenním stresem, které mi pomohly vylepšit intuici a zlepšit vztahy k lidem kolem. Dnes se cítím velmi dobře fyzicky i psychicky a vychutnávám každý doušek každého dne. Těším se, že se s vámi budu moci podělit o tuto cennou technologii, která vám pomůže, abyste i Vy byli šťastní a abyste našli úspěch a uspokojení ve všem, do čeho se pustíte. Sat Nam.“

Guru Sansar Kaur učí přes rok v Los Angeles jógu a španělštinu a v létě Kundalini jógu na různých místech České republiky. Kromě různých specializovaných seminářů nabízí také individuální poradenství a koučink.