Kai Michaelis – hlavní trenér kurzu

Kai Michaelis praktikuje Kundaliní jógu už přes 30 let a to proto, že mu dělá dobře a taky proto, že mu pomáhá zvyšovat vědomí.
Je profesionálním trenérem učitelů Kundaliní jógy 1. a 2. stupně (Kurz Mysl a meditace) a také instruktorem Sat Nam Rasayan (léčitelská modalita). Od roku 2011 je součástí učitelského týmu Tréninku pro učitele 1. stupně v Praze a od roku 2013 jedním z Hlavních trenérů. Také je jedním z učitelů 1. a 2. ročníku Sat Nam Rasayan, který od roku 2014 běží v Praze.
Spoluzaložil Kundalini Yoga Zentrum v Mnichově a řadu regionálních skupin 3HO zabývajících se jak Kundaliní jógou, tak Sat Nam Rasayan.
Vystudoval obchodní management a aplikovanou matematiku a to ho dovedlo k tomu, že je dnes manažerem v telekomunikacích.
Kai si dal za úkol dělit se s lidmi o učení Yogi Bhajan a pomoci k tomu, aby každý jednotlivec mohl docílit svého naplnění, a aby pomohl vytvořit stabilní komunity založené na vědomí a hodnotách.

Slova hlavního trenéra o kurzu

Yogi Bhajan vysvětloval, jak jednat na základě toho, co jsme se naučili:
„Učitel cítí pocit zadostiučinění a hrdosti, protože má příležitost sloužit druhému člověku, protože někdo předtím prokázal tuto službu jemu.“

Takže učit se, jak učit Kundaliní jógu je vlastně splácením všeho, co jste se naučili a co jste zažili. Uvědomit si, že jste se něco naučili proto, že někde před vámi tu byli lidé, kteří se vzali za úkol, dotknout se vaší duše a něco vám předat.

Přidejte se k nám a dalším studentům, zažijte více do hloubky Kundaliní jógu a naučte se, jak předávat tato cenná učení a dotýkat se srdcí mnoha dalších lidí.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Kai Michaelis

Dopis od Kaie Michaelise

„Učitel je hrdý právě na to: že získal tu vzácnou příležitost sloužit
jinému studentovi, protože někdo jiný předtím sloužil jemu.“
Yogi Bhajan

Sat Nam!
Tady Kai, Hlavní trenér nacházejícího ročníku Tréninku pro učitele Kundalini jógy 1. stupně v Praze.

Učitelský trénink byl pro mě v životě velkým požehnáním – od chvíle, kdy jsem se v osmdesátých letech zúčastnil poprvé, do roku 2003, kdy jsem nastoupil na cestu Učitele učitelů, a také za ty poslední tři roky, kdy jsem podporoval tento program v Praze. Prostřednictvím Tréninku pro učitele jsem se naučil mnoho o Kundalini józe, zjistil jsem toho hodně o sobě a poznal úžasnou komunitu lidí, kteří se mnou sdíleji tuto praxi. Je to jedna z nejužitečnějších věcí, kterou člověk v životě může udělat, a já jsem rád, že mám příležitost při tom být i letos, abych podpořil tento kurz a vás.

Trénink pro učitele je pro každého – pro ty, kdo si chtějí prohloubit své znalosti a posílit praxi Kundalini jógy, ať už praktikujete jen několik měsíců nebo řadu let; pro ty, kteří by chtěli zapracovat na své osobní transformaci, překonat nějakou fyzickou nebo duševní překážku a mít k ruce nástroje, se kterými budou moci čelit dnešní době; a pro ty, kteří se chtějí stát instruktory Kundalini jógy a učit. Tento kurz je pro vás pro všechny.

Učit budou velmi zkušení Trenéři Kundalini jógy, se kterými budete mít možnost trávit čas, od kterých se budete moci učit a kterým budete moci klást otázky. Na vaší cestě vás také budou podporovat speciální Studijní skupiny vedené zkušenými učiteli Kundalini jógy.

Přidejte se k nám a využijte této příležitosti objevit výtečnost své vlastní duše a proniknout do hlubin technologie Kundalini jógy pro sebe a druhé.

Nekonečné požehnání, Kai Michaelis – hlavní trenér